مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین

یکی از دغدغه های مدیران کسب و کارها برای مشاوره مالیاتی، دسترسی سریع و آنلاین به سوالات مالیاتی در حین فعالیت خود و هزینه مشاوره مالیاتی می باشد.

کارفرمایان محترم، شاید در حین فعالیت خود سوالاتی در ذهن شان به وجود بیاید، که نیاز به پرسیدن آن سوالات از یک مشاور متخصص باشد و با توجه به اینکه بسیاری از مشاورین مالیاتی برای ارائه مشاوره به مدیران کسب و کارها مبالغ بالایی را به عنوان دستمزد در خواست می نمایند، به همین دلیل موسسه مالیات یار شرایطی را برای شما مدیران در نظر گرفته است که در صورت نیاز استفاده از مشاوره مالیاتی آنلاین رایگان موسسه مالیات یار بهره مند گردید.

سوالات مالیاتی کاربران

 • مالیات حقوق چگونه محاسبه می شود ؟ و این مالیات به چه اشخاص و مواردی تعلق می گیرد؟
 • معافیت های مالیات عملکرد کدامند و به چه کسانی این معافیت ها تعلق می گیرد؟
 • چه کالاها و خدماتی مشمول مالیات بر ارزش افزوده می‌شود؟ و چه کالاها و خدماتی مشمول مالیات ارزش افزوده نمی‌شوند؟
 • معافیت های مالیات بر ارزش افزوده برای چه کالا و خدماتی است؟
 • مراحل اعتراض به برگ تشخیص مالیاتی چگونه است؟
 • چگونه در هیات های مختلف مالیاتی شرکت نماییم؟
 • چگونه اظهارنامه مالیاتی آماده و ارائه دهیم؟
 • مالیات بر درآمد اشخاص (حقیقی و حقوقی) چگونه محاسبه می شود؟
 • به چه صورتی مشاوره مالیاتی آنلاین دریافت نماییم؟

چگونه مشاوره مالیاتی آنلاین بگیرم؟

این موضوع بر می گردد به اینکه آیا مساله شما از طریق مشاوره مالیاتی تلفنی یا مشاوره مالیاتی آنلاین قابل حل است یا آنکه نیاز به مشاوره مالیاتی حضوری دارید؟ ضمن آنکه ممکن است پیچیدگی پروند‌ه‌های مالیاتی یک شرکت به گونه‌ای باشد که شما حتی نسبت به استخدام یک مشاور مالیاتی بصورت مستمر اقدام نمایید.

مزایا و نواقص مشاوره مالیاتی آنلاین

استفاده از این نوع مشاوره، مزایا و معایبی دارد که در زیر به توضیح آن می پردازیم:

مزایای مشاوره مالیاتی آنلاین:

 • در مشاوره آنلاین امکان این وجود دارد که بدون پرداخت هزینه، مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • سوالاتی که برای شما وجود دارد ممکن است پیشتر کاربران دیگر نیز پرسیده باشند که در این صورت شما می توانید حتی بدون مطرح کردن سوال خود، و تنها با خواندن سوال و جواب های قبلی، پاسخ خود را پیدا کنید.
 • نیازی به حضور در مرکز مشاوره مالیاتی ندارید و همچنین نیازی نیست زمان زیادی را صرف رفت و آمد کنید.

نواقص مشاوره مالیاتی آنلاین

 • در این نوع مشاوره، سوال از جانب کارفرما یا حسابدار مطرح می شود که اطلاعات کمی از مباحث و قوانین مالیاتی دارند و توضیحات محدودی را از پرونده مالیاتی ارائه می کنند و به همین دلیل مشاور مالیاتی نمی تواند تحلیل دقیقی از مشکل مالیاتی مطرح شده داشته باشد و بنابراین پاسخ ارائه شده هم کاملا صحیح و قطعی نخواهد بود.
 • امکان مطالعه اوراق و پرونده مالیاتی توسط مشاور وجود ندارد.

خدمات مشاوره مالیاتی آنلاین

بخشی از خدمات مشاوره آنلاین، مشاوره تخصصی بصورت پرسش و پاسخ در زمینه های زیر است:

طرح سوالات به صورت آنلاین در زمینه های: ( چگونگی تشکیل پرونده مالیاتی- اخذ کد اقتصادی- مشاوره مالیات بر ارزش افزوده و مراحل تشکیل پرونده – تمدید گواهی مالیات بر ارزش افزوده- ارائه صورتهای مالی اساسی- ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده- ارائه اظهارنامه مالیات بر حقوق- ارائه اظهارنامه مالیات بر عملکرد شرکتها و مشاغل- تشکیل پرونده بیمه تامین اجتماعی و دفاعیات آنها- تحریر دفاتر قانونی و… می باشد.

نداشتن آگاهی کافی در زمینه قوانین مالیاتی می تواند کسب و کار شما دچار جرائم مالیاتی سنگین نماید.

نحوه دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین رایگان

سوالات خود را در قسمت دیدگاه و یا در واتساپ به شماره ۰۹۱۲۴۹۲۴۲۷۷ مطرح نموده و اسرع وقت پاسخ مشاوره مالیاتی رایگان خود را دریافت نمایند .

مشاوره مالیاتی آنلاین در موسسه مالیات یار بصورت مشاوره رایگان می باشد که از ۲ طریق زیر انجام می شود و بعد از مطرح نمودن سوال در اسرع وقت به آن پاسخ داده می شود.

مشاوره مالیاتی آنلاین در واتساپ

مدیران کسب و کارها و حسابدارن می تواند با مطرح نمودن سوالات مالی و مالیاتی خود در واتساپ به شماره ۰۹۱۲۴۹۲۴۲۷۷ مشاوره مالیاتی آنلاین دریافت کرده و در اسرع وقت پاسخ مورد نظر را خود را دریافت نمایید. از طریق واستاپ می توانید اوراق پرونده مالیاتی را نیز به صورت تصویری ارسال نمایید.

مشاوره مالیاتی آنلاین سایت

برخی شرکت ها و موسسات پس از رسیدگی و مشاهده مبلغ مالیات تشخیصی یا مطالبه شده ، مسلما شوکه خواهند شد. به همین منظور نیازمند مشاوره مالیاتی می باشند تا بتوانند در هیئت های حل اختلاف مالیاتی نسبت به رای صادر شده اعتراض و دفاع نمایند و مالیات مورد انتظار خود را پرداخت نمایند و از پرداخت مالیات مضاعف اجتناب کنند یا اینکه در زمینه تکالیف مالیاتی دچار مشکلاتی می گردند، در این صورت نیز تیم مالی و مالیاتی ما می تواند به کلیه سوالات شما پاسخ داده و به صورت قانونی مالیات شما را کم کند.

همیشه این موضوع مطرح است که پیشگیری بهتر از درمان است پس معقولانه هست که قبل از اینکه مشمول جرایم سنگین مالیاتی شوید و مالیات های زیادی پرداخت کنید، در موعد مقرر تکالیف مالیاتی شرکت خود را به درستی انجام دهید.

کارفرمایان گرامی می توانند با دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین از موسسه مالیات یار سطح دانش مالی و مالیاتی خود را افزایش داده و دیگر نگران پرداخت مالیات ها و جرائم سنگین نباشند.

برای اخذ مشاوره آنلاین فقط کافی است تا با شماره معرفی شده واتساپ و یا از طریق سایت با ما تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را مطرح نمایید.

از چه مراکزی مشاوره مالیاتی بگیریم؟

بخش مالی یکی از مهم ترین قسمت های یک شرکت است و اگر مشکلی در این زمینه ایجاد شود، اختلالاتی در همه ی قسمت های شرکت به وجود می آید. بنابراین استخدام یک مشاور مالیاتی لازمه ی هر شرکتی است. در واقع مشاور مالیاتی با داشتن اطلاعات در زمینه ی عملکردهای مالی شرکت ها و اظهارنامه های مالیاتی، می تواند بسیاری از مشکلات مالی شرکت ها را حل و فصل نماید .

سپردن امور مالی و مالیاتی که بسیار با اهمیت هستند، به یک شرکت مشاوره مالیاتی، نیازمند دقت بسیار و بررسی صلاحیت آن شرکت است. به این دلیل که ممکن است ناکار آمدی آن شرکت نه‌ تنها باعث زیان کسب‌ و کار مؤدی شده، بلکه موجب از دست دادن فرصت های دادرسی مالیاتی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *